Упростите: (7 у-4) (2 у+3) - 13 у

+1
Ответы (1)
  1. 1 октября, 14:51
    0
    14y2+21y-8y-12-13y=0

    14y2=12

    y2=12/14

    y2=6/7

    y=корен6/7

    помоему