Разложите на множители:x*x-1.3x=0

+1
Ответы (1)
  1. 22 марта, 06:36
    0
    X*x - 1,3*x = 0

    x (x - 1,3) = 0

    x = 0;

    x - 1,3 = 0 = = = > x = 1,3