Разложите на множители 1) 2 х (у+2 х) - 5 у (у+2 х)

2) а^2-2a+1-y^2-2yz-z^2

+3
Ответы (1)
  1. 12 июня, 03:58
    0
    1) 2 х (у + 2 х) - 5 у (у + 2 х) = (2 х - 5 у) • (у + 2 х)

    2) а^2 - 2 а + 1 - у^2 - 2yz - z^2 = (a - 1) ^2 - (y + z) ^2 = (a - 1 + y + z) • (a - 1 - y - z)