Решить : cos pi/8 cos x = sin pi/8 sin x + 1

+3
Ответы (1)
  1. 25 марта, 04:37
    0
    Cos π/8 · cos x - sin π/8 · sin x = 1

    cos (x + π/8) = 1

    x + π/8 = 2πn

    x = - π/8 + 2πn