Розкласти на множники:

2 х2 + 2 - х3-х5

+5
Ответы (1)
  1. 15 января, 13:36
    0
    2 х^2+2-х^3-х^5=2 (х^2+1) - х^3 (х^2+1) = (х^2+1) (2-х^3)