вычислите

(1+0,125-1) * (6,4:80) + 1

2 6 3 8

+2
Ответы (1)
  1. 15 июля, 21:11
    -1
    1. 1+0,125=1,125

    2. 1,125-1=0,125

    3. 6,4:80=0,08

    4. 0,08*0,125=0,01

    5, 0,01+1=1,01