система Y-x=2 Y^2+4x=13

+4
Ответы (1)
  1. 25 июля, 03:18
    0
    y-x=2

    y^2+4x=13

    х=у-2

    у^2+4 * (y-2) = 13

    y^2+4y-8=13

    y^2+4y-21=0

    Корни уравнения

    y (1) = - 7

    y (2) = 3

    x (1) = y (1) - 2 = - 7-2 = - 9

    x (2) = y (2) - 2=3-2=1