преобразовать (√x-√y) * (x+√xy+y), (√z+2) * (z-2√z+4), (√2-2√s) * (2+2√2s+4s)

+3
Ответы (1)
  1. 3 октября, 23:35
    0
    (√x-√y) * (x+√xy+y) = x√x+x√y+y√x-x√y+y√x+y√y=x√x+2y √x-y √y

    (√z+2) * (z-2√z+4) = z√z-2z+4√z+2z-4√z+8=z √z+8

    (√2-2√s) * (2+2√2s+4s) = 2√2+4√s+4s√2-4√s+4s√2+8s√s=2√2+8s√2+8s √2