Решите уравнение

х^2-4x/x-3 - 4x+9/x-3=0

+5
Ответы (1)
  1. 29 января, 15:23
    0
    х^2-4x/x-3 - 4x+9/x-3=0

    x^2 - 4x - 4x - 9 = 0

    x^2 - 8x - 9 = 0

    x - 9

    x 1

    (x-9) (x+1) = 0

    x=9

    x=-1

    x не равен 3