Разложите на множители:

24a^4x-6b^2x-12a^4y+3b^2y=

+2
Ответы (1)
  1. 15 июля, 00:17
    0
    24a^4x-6b^2x-12a^4y+3b^2y = (24a^4x-6b^2x) + (-12a^4y+3b^2y) = 6^2x (4a^2x-b) - 3^2y (4a^2y-b)