9 + 6 + 84 + 94 - 95 + 999 + 325+5659-6429

+5
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 11:10
    0
    1) 9+6=15

    15+84=99

    99+94=193

    193-95=98

    98+999=1097

    10097+325=1422

    1422+5659=7081

    7081-6429=652