Log2/3 (2x + 1) = - 1/3

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 12:54
    0
    (2/3) ^ ((-1/3) = (3/2) ^ (1/3)

    2x+1 = (3/2) ^ (1/3)

    x=1/2 ((3/2) ^ (1/3) - 1)