упростите выражение cos 7,5a sin 4,5a + sin 7,5a cos 4,5a - 2 cos (5pi-12a)

ответ sin 12a-2cos12a

+1
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 18:20
    0
    cos 7,5a sin 4,5a + sin 7,5a cos 4,5a - 2 cos (5pi-12a) = sin (4,5a+7,5a) - 2 cos12a=sin12a - 2cos12a