система x^2-y^2=8. x-y=4

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 14:01
    0
    x²-y²=8 x²-y²=8 (4+у) ²-у²=8 16+8 у+у²-у²=8 8 у=8-16 8 у=-8 у=-1

    x-y=4 х=4+у х=4+у х=4+у х=4+у х=4+у х=3 Ответ (3; -1)