Разложите на множители многочлен: 2x (a+b) + y (a+b)

+2
Ответы (2)
  1. 17 июня, 13:04
    0
    2 х (a+b) + y (a+b) = (a+b) (2x+y)
  2. 17 июня, 13:38
    0
    2 х (a+b) + y (a+b) = (a+b) (2x+y)