2*cos (p/6) - tg (p/3) + sin (p/2) нужно обчислить

+5
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 04:39
    0
    Cos (п/6) = √3/2

    tg (п/3) = √3

    sin (п/2) = 1

    Решим выражение:

    2+√3/2-√3+1=√3-√3+1=0+1=1