Sin (в квадрате) x+cos (в квадрате) x-tg2x=0

Решить уравнение

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 10:18
    0
    Sin²x+cos²x-tg2x=0

    1-tg2x=0

    tg2x=1

    2x=π/4+k.π

    x=π/8+k.π/2, k∈Z