Розкласти на множники 10 х^2-50=; - m^3+6m-9=; 2m^3+54k^3=; ac^4-c^4+ac^3-c^2=

+5
Ответы (1)
  1. 19 марта, 19:13
    0
    10 (x²-5) = 10 (x-√5 (*x+√5)

    - (m²-6m+9) = - (m-3) ²

    2 (m³+27k³) = 2 (m+3k) (m²-3mk+9k²)

    c² (ac²-c²+ac-1)