Розкласти на множники а3-16 а=

+1
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 04:59
    0
    А (а^2-16) = а (а-4) (а+4)
  2. 5 апреля, 06:18
    0
    A^3-16a=a (a^2-16) = a (a-4) (a+4)