Вычисли: 10,2⋅16-2⋅10,2+16⋅19,8-2⋅19,8

+5
Ответы (1)
  1. 18 января, 06:29
    0
    10,2 (16-2) + 19,8 (16-2) = 10,2*14+19,8*14=14 (10,2+19,8) = 14*30=420