Докажите тождество:

а) (у-3) (у+7) - 13 = (у+8) (у-4) - 2

б) (а+b) ^2 - (a-b) ^2 = 4 ab

в) a^2+b^2 = (a+b) ^2 - 2ab.

+5
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 22:30
    0
    А) у^2-3 у+7 у-21-13=у^2+8 у-4 у-32-2

    4 у=4 у

    б) a^2+2ab+b^2-a^2+2ab-b^2=4ab

    4ab=4ab

    в) a^2+b^2=a^2+2ab+b^2-2ab

    a^2+b^2=a^2+b^2