Розкласти на множники а) х^2-5 х+4 Б) 7 з^2-з-8

+2
Ответы (1)
  1. 22 октября, 05:17
    0
    А) х^2-5 х+4=0

    х=4 либо х=1

    (х-4) (х-1) = 0

    б) 7 х^2-х-8=0

    х^2-х - (7*8) = 0

    х^2-х-56=0

    х=-7 или х=8

    7 (х+7) (х-8) = 0

    (7 х+49) (х-8) = 0