Решите уравнение: (х-3) ²+5=х²-4

+5
Ответы (2)
  1. 22 марта, 15:36
    0
    Хв квадрате - 6 х + 5=хв квадрате - 4

    -6 х=-9

    х=1,5
  2. 22 марта, 18:20
    0
    Х^2-6 х+9+5-х^2+4=0 - 6 х=-18 х=3