Х^2+у^2=10; х+у=4 решите систему уравнений

+5
Ответы (1)
  1. 18 января, 22:35
    0
    Y=4-x

    x^2 + (4-x) ^2=10

    x^2+16-8x+x^2-10=0

    2x^2-8x+6=0

    x^2-4x+3=0

    x=1

    x=3

    1^2+y^2=10

    1+y^2=30

    y=3

    y=-3

    3^2+y^2=10

    y^2=1

    y=1

    y=-1

    осталось подставить