Выполните умножение

(x-3) (y+2)

(a-5) (13-a)

+1
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 12:58
    0
    (х-3) (у+2) = ху + 2 х - 3 у - 6

    (а-5) (13-а) = 13 а - а2 - 65 + 5 а