Разложи на множители um^9+uy^9-ym^9-y^10

+2
Ответы (1)
  1. 17 марта, 07:53
    0
    (um^9-ym^9) + (uy^9-y^10) = m^9 (u-y) + y^9 (u-y) = (u-y) (m^9+y^9)