Разложи на множители

25b2+10b+1

+2
Ответы (2)
  1. 9 ноября, 10:59
    0
    25b²+10b+1 = (5b) ²+2.5b. 1+1² = (5b+1) ²
  2. 9 ноября, 11:24
    0
    = (5b+1) ^2 = (5b+1) (5b+1)