Решите систе

му уравнений {x+y=-2 {x^2-2xy+y^2=16

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 20:10
    0
    X+y=-2 y=-2-x

    x^2-2xy+y^2=16

    x^2-2x (-2-x) + (-2-x) ^2=16

    x^2+4x+2x^2+4+4x+x^2=16

    4x^2+8x-12=0 |:4

    x^2+2x-3=0

    x1*x2=-3 x1=-3

    x1+x2=-2 x2=1

    -3+y=-2

    y1=1

    1+y=-2

    y2=-3

    Ответ: (-3; 1), (1; -3)