Приведите подобные

1. 4a+3c-3a-4c

2. 3 (3k-c) - (3c-k)

3. 4 (y-a) - 5 (2a-y)

4. 10 - (- (2x+5) - 4)

+1
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 08:44
    0
    1. а-с

    2. 9 к-3 с-3 с+к=10 к-6 с

    3.4 у-4 а-10 а+5 у=9 у-14 а

    4.10 - (-2 х-5-4) = 19+2 х