Разложите на множители: а) ах^2-16 а б) - 49 у-14 у^2-у^3

+1
Ответы (1)
  1. 15 октября, 06:30
    0
    а) ах^2-16 а=a (x^2-16) = a (x-4) (x+4)

    б) - 49 у-14 у^2-у^3=-y (y^2+14y+49) = - y (y+7) ^2