Система уравнений {3 х+7 у=-5 5 х+4 у=7

+5
Ответы (1)
  1. 24 января, 07:59
    0
    {3x+7y=-5 (:-5) 5x+4y=7 (:3) = > {-15x-35y=25 15x+12y=21

    -23y=46

    -y=46/23

    y=-2

    15x+12y=21

    15x+12 (-2) = 21

    15x=21+24

    15x=45

    x=45/15

    x=3