Разложите на множители:a^3-a^2b+bc^2-ac^2

+2
Ответы (1)
  1. 4 марта, 11:27
    0
    A² (a-b) - c² (a-b) = (a-b) (a²-c²) = (a-b) (a-c) (a+c)