X^3+7x^2+7+x решите уравнение

+1
Ответы (1)
  1. 15 марта, 22:03
    0
    X³+7x²+7+x=0

    x² (x+7) + (x+7).1=0

    (x+7) (x²+1) = 0

    a) x+7=0, x=-7

    b) x²+1=0 ne dact dalše rešenie.

    Tolko odin koren v R: x=-7