23,276:2,3-3,6 * (17,2*0,125+0,005:0,1) + 6,25*3,2

+5
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 11:26
    0
    1) 17.2*0.125=2.15

    2) 0.005:0.1=0.05

    3) 2.15+0.05=2.2

    4) 23.276:2.3=10.12

    5) - 3.6*2.2=-7.92

    6) 10.12-7.92=2.2

    7) 6.25*3.2=20

    8) 2.2+20=22.2