Разложите на множители: 5m^2-5

+3
Ответы (2)
  1. 29 декабря, 20:08
    0
    5m^2-5=5 (m^2-1) = 5 (m - 1) (m+1)
  2. 29 декабря, 22:04
    0
    Решение:

    5 (m^2-1) = 5 (m-1) (m+1)