Решите √ (6-√41) ^2 + √ (7-√41) 6^2

+1
Ответы (1)
  1. 23 августа, 07:28
    0
    √ (6-√41) ² + √ (7-√41) ²=

    =|6-√41|+|7-√41|=

    = - (6-√41) + (7-√41) =

    = - 6+√41+7-√41 = 1