Разложите на множители:

а) (x+y) ^2 - z^2

б) m^2 - (n - k) ^2

+3
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 06:37
    0
    A) = (x+y-z) (x+y+z)

    б) = (m - (n-k)) (m + (n-k)) = (m-n-k) (m+n-k)