Разложите на множители: 8 (y-3) - a (3-y)

+4
Ответы (2)
  1. 22 февраля, 00:12
    0
    8 (y-3) - a (3-y) = 8 (y-3) + a (y-3) = (y-3) (8+a)
  2. 22 февраля, 02:51
    0
    8 (у-3) - а (3-у) = 8 (у-3) + а (у-3) = (у-3) (8+а).