19 y - (16y - (17-3y)) + 17+5y=y+34+4y

+5
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 17:59
    0
    19 у - (16 у-17 у+3 у) + 17+5 у=у+34+4 у

    19 у-16 у+17 у-3 у+17+5 у=у+34+4 у

    17 у=17

    у=1