Разложите на множители:

х^2 - 7 Х + 12

+5
Ответы (1)
  1. 31 мая, 07:45
    0
    х^2-7 х+12=х^2-3 х-4 х+12=

    =х (х-3) - 4 (х-3) = (х-3) (х-4)