Разложите на множители : x^2-12x+35

+5
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 09:54
    0
    X2 - 12x + 35 = x2 - 5x - 7x + 35 = x (x-5) - 7 (x-5) = (x-7) (x-5)