Упростить выражение:

А) (7a-3) - (-8-2a)

Б) 2y-5 (4-3y)

+1
Ответы (2)
  1. 28 марта, 02:55
    0
    А) (7 а-3) - (-8-2 а) = 7 а-3-8+2 а=9 а-11

    б) 2 у-5 (4-3 у) = 2 у-20+15 у=17 у-20
  2. 28 марта, 04:31
    0
    A) 7a-3+8+2a=9a+5

    Б) 2y-20+15y