2 ху * (4 х-у)

(2 х+у) ² * 1

+5
Ответы (1)
  1. 8 августа, 13:01
    0
    2 ху * (4 х-у) = 8 х²у-2 ху²

    (2 х+у) ²*1 = (4 х²+4 ху+у²) * 1=4 х²+4 ху+у²