Разложите на множители многочлен:

mx+my+6x+6y

+4
Ответы (2)
  1. 13 июня, 03:05
    0
    Mx+my+6x+6y = m (x+y) + 6 (x+y) = (x+y) (m+6)
  2. 13 июня, 04:46
    0
    (mx+my) + (6x+6y) = m (x+y) + 6 (x+y) = (x+y) (m+6)