Решите уравнение

-4

___x (в квыдрате) + 45=0

5

+5
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 16:42
    0
    (-4/5) x²+45=0

    (-4/5) x²=-45

    x²=-45 / (-4/5)

    x²=45*5/4

    x²=56.25

    x = 7.5 или - 7,5