Разложите на множители:

а) c²-0,49

б) x²-10x+25

+3
Ответы (2)
  1. 22 октября, 17:48
    0
    А) (с-0,7) (с+0.7)

    б) D=100-4*1*25=100-100 = 0 = > к. нет
  2. 22 октября, 19:37
    0
    А) с^2-0,49 = (с-0,7) (с+0,7)

    б) х^2-10x+25 = (x-5) (x-5)