Розкласти на множники 4x-3x^+20

+2
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 11:35
    0
    4x-3x²+20 = - 3 (x+2) (x-10/3) = (x+2) (10-3x)

    4x-3x²+20=0

    3x²-4x-20=0

    D=4² - 4*3 * (-20) = 16+240=256

    x₁=4-16 = - 2

    6

    x₂=4+16 = 20/6 = 10/3

    6