Ришитисистему уравнения

{4 х-3 у=-1

7 х+у=-8

+1
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 13:44
    0
    4 х-3 у=-1 4 х-3 (-8-7 х) = - 1 4 х+24+21 х=-1 25 х=-1-24 х=-1

    у=-8-7 х у=-8-7 х у=-8-7 х у=-8-7 х у=-8-7 * (-1)

    х=-1

    у=-1