Решите уравнение

(5y-2) ^2 - (5y+3) ^2=5

+1
Ответы (1)
  1. 1 августа, 04:26
    0
    25 у^2-20 у+4-25 у^2-30 у-9=5

    -50 у-5 = 5

    -50 у=10

    у = - 1/5