Решите уравнение:

2 х^2≈10 х

+4
Ответы (3)
  1. 21 сентября, 17:12
    0
    2 хв квадрате = 10, х = плюс минус5
  2. 21 сентября, 17:15
    0
    2x^2-10x=0

    x * (2x^2-10x) = 0

    x=0 или 2x-10=0

    2x=10

    x=5 или x=-5
  3. 21 сентября, 18:03
    0
    2x^2-10x=0

    x * (2x^2-10x) = 0

    x=0 или 2x-10=0

    2x=10

    x=5 или x=-5